Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Żenada i chamstwo . Na żywca szukać w ludziach frajerstwa i tego nie kryć . Panie prezydencie , puknij się Pan w czaszkę !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz napisał:
Kiedy byłem w Austrii, widziałem wielkie tablice informujące, że na ulicy jest fotoradar. Spytałem znajomych dlaczego tak się ostrzega, przecież nie będzie wtedy mandatów, bo każdy będzie się pilnował. Odpowiedzieli, że własnie o to chodzi, by nie było wypadków. Nieważna jest kasa. Wszyscy są uprzedzeni i jeśli ktoś łamie przepisy, to na swój rachunek. Ale nie chodzi tu o pieniądze, tylko o bezpieczeństwo. U nas postawione jest to na głowie. Liczy się zysk. A co się stanie, gdy wszyscy nauczeni już doświadczeniem zastosują się do przepisów. Miasto zbankrutuje. Życzę poprawy bezpieczeństwa na drogach.
Dobrze piszesz kolego,ale niestety do naszych IDIOTÓW to nie trafia. Odbywa się na naszych drogach istne polowanie na kierowców i to z nagonką. Przypomina to czasem polowanie na żyda podczas okupacji.Co będzie jak kretyni budżetu nie zamkną bo kierowcy zaczną poprawnie jeżdżić,cały misterny plan pójdzie w pizdu i rząd do dymisji,a szkoda bo takie ładne czerwone są.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdrajcy, hipokryci i złodzieje. http://www.youtube.com/watch?v=KckjYVki0-s
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...